Nikyna

Je normální že když vstávám s postele tak se mi zamotala hlava a sčerni se v očích

Nemyslím ráno ale třeba když odpoledne si lehnu se koukat na YouTube a třeba za hodinu vstanu z postele a zamotala se mi hlava a sčerni se mi očích

Nejlepší odpověď
Mravenec

Nesmíš vstávat prudce.

Další odpovědi
elkon

To je známka vysokého tlaku. Navštiv svého lékaře.

aevul

Může jít o příznaky jak nízkého, tak vysokého tlaku. Každopádně jediná kvalifikovaná osoba, která s tím může něco dělat, je opravdu praktický lékař.

zjentek

Tak už zůstaň ležet do rána, když ráno je to ok 🤷‍♂️

Filip84

Ne, není.

Obrať se na praktického lékaře / praktického pediatra (podle věku), tady Ti s tím, jaksi, nikdo nepomůže, nemáme tady ani EKG, ani roentgenové oči, nebo něco podobného.

Ametyst

Nech si změřit krevní tlak. Nevstávej prudce, jinak se odkrví hlava, a zamotá se.

cappuccino

Nez vstanes, sedni si chvili na postel a pak vstan pomalu.