Klára K.

Je normální, že když jsem jela se školou na týden do Velké Británie, tak jsem ze celou dobu snědla jen dva rohlíky?

A pak jsem samozřejmě pila. Nevím, čím to je, při cestování obvykle jím, ale tentokrát jsem prostě neměla hlad a už vůbec ne chuť, a ke konci cesty mi bylo i špatně od žaludku, normálně se najíst jsem byla schopna až třetí den po příjezdu. Čím je toto způsobeno? Stresem z cestování to není, pokud vím, tak jsem se chovala úplně normálně a žádné problémy jsem neměla…
Děkuji.
Doplňuji:
Ano, po přijetí domů jsem sice měla ty tři dny stáhlý žaludek, tak jsem se musela rozjíst, ale poté už bylo vše v pořádku, a učitelky, ty měly dost starostí s hlídáním padesáti dětí …
nevím, co dál říct, i normálně jím trochu méně, než ostatní, ale ne až tak extrémně…
Ale anorektická rozhodně nejsem, ani to není můj cíl, hodně cvičím a běhám, jím zdravě atd. a když už mám hlad tak si nic zdravého neodepírám!
Prostě jsem neměla hlad :-/

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě to normální neni. Může to být způsobeno stresem, tak zvanou cestovní horečkou. Může to však způsobit i závažné zdravotní problémy. V každém případě bych se poradil s lékařem.

Další odpovědi
petra15

Muze to být jen zmenou prostredí…A je urcite dobre, zes to zazila – pro imunní systém:):D

mosoj

Normální to není. Tak se najez. Už jsi viděla anorektičku, která by sama uznala že je anorektička ? Tvoje otázka je bezcenná. Anorektičku neguješ a na to co chceš slyšet ti nikdo nekývne.

STUDENTKAEVA

Kláro snís za 7dní dva rohlíky je nesprávné.To tě ve VB nikdo nekontroloval možná tě učitelky měli vzít k doktorovy a proč si nejedla aspoň po 3 den?
A po dojetí domů vše ok?

Kelt

Není to obvyklé a měla bys navštívit lékaře. Někdy emoce z cestování, neznámá krajina, strach, zda se domluvím mohou způsobit to, že nejíme, nemáme chuť. Taky je možné, že ti cestování narušilo menstruační cyklus, (nevím věk) a proto jsi neměla chuť k jídlu.

lota

Normální to není…