Avatar uživatele
Klára K.

Je normální, že když jsem jela se školou na týden do Velké Británie, tak jsem ze celou dobu snědla jen dva rohlíky?

A pak jsem samozřejmě pila. Nevím, čím to je, při cestování obvykle jím, ale tentokrát jsem prostě neměla hlad a už vůbec ne chuť, a ke konci cesty mi bylo i špatně od žaludku, normálně se najíst jsem byla schopna až třetí den po příjezdu. Čím je toto způsobeno? Stresem z cestování to není, pokud vím, tak jsem se chovala úplně normálně a žádné problémy jsem neměla…
Děkuji.
Doplňuji:
Ano, po přijetí domů jsem sice měla ty tři dny stáhlý žaludek, tak jsem se musela rozjíst, ale poté už bylo vše v pořádku, a učitelky, ty měly dost starostí s hlídáním padesáti dětí …
nevím, co dál říct, i normálně jím trochu méně, než ostatní, ale ne až tak extrémně…
Ale anorektická rozhodně nejsem, ani to není můj cíl, hodně cvičím a běhám, jím zdravě atd. a když už mám hlad tak si nic zdravého neodepírám!
Prostě jsem neměla hlad :-/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? petra15 před 3631 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Určitě to normální neni. Může to být způsobeno stresem, tak zvanou cestovní horečkou. Může to však způsobit i závažné zdravotní problémy. V každém případě bych se poradil s lékařem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
petra15

Muze to být jen zmenou prostredí…A je urcite dobre, zes to zazila – pro imunní systém:):D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Normální to není. Tak se najez. Už jsi viděla anorektičku, která by sama uznala že je anorektička ? Tvoje otázka je bezcenná. Anorektičku neguješ a na to co chceš slyšet ti nikdo nekývne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Kláro snís za 7dní dva rohlíky je nesprávné.To tě ve VB nikdo nekontroloval možná tě učitelky měli vzít k doktorovy a proč si nejedla aspoň po 3 den?
A po dojetí domů vše ok?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Není to obvyklé a měla bys navštívit lékaře. Někdy emoce z cestování, neznámá krajina, strach, zda se domluvím mohou způsobit to, že nejíme, nemáme chuť. Taky je možné, že ti cestování narušilo menstruační cyklus, (nevím věk) a proto jsi neměla chuť k jídlu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Normální to není…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví