Natty

Je normalni, ze harajici fena po me neustale skace a knuci? (Jsem zena)

Nejlepší odpověď
beer

Ano, i toto bývá jeden z normálních projevů hárání.

Pokud tomu chceš v budoucnosti zabránit, navíc předcházet zdravotním problémům (nádory mléčné žlázy a vaječníků,zánět dělohy atd.) a nemíníš odchovávat štěňata, rozhodně bych doporučoval kastraci.

Zdroj: Vet.praxe

Další odpovědi
ivzez

Není to normální.
Dobře vychovaný pes neskáče po nikom.

beruskaa

jo je to normální… prostě z vás má psa.. když jedu za babičkou ta má dvě fenky a když hárá tak po mě skáče a kam se hnu jde za mnou 🙂

Drap

Ano, neni to nic nezvyklého, vyžaduje tvoji pozornost.