bábina29

Je normální mít po operaci slepého střeva totálně rozhozenou menstruaci?

24.4 sem byla na operaci slepáku-těžší-už sem měla v břiše i vodu,bylo to hned po skončení menses,odté doby sem jí měla 26 den po operaci-místo 21– a další 17den po té 1,ale slaboučkou a tet po 10 dnech mám větší špinění zas,po operaci sem brala6 dní prášky pak nic a ani antikoncepci,s pří­telem sme spali 6 týdnů po operaci a používáme kondom,nechali mi marodit do konce měsíce,to mám jít znovu na sono-před tim tam našli krevní sraženinu která prý se vstřebává.neměla bych jít raději na ginekologii hned?poradíte?je mi 29 a ještě sem nerodila,anti­koncepci sem brala 8 let a tet rok jinou

Nejlepší odpověď
Jojka

Po operaci se menstruace určitě rozhodí, ale raději bych na tu gynekologii zašla. Tím nic nezkazíte. Jistota je jistota.

Další odpovědi
ReHu

Souhlasím s jojkou.