atlas

Je normální mít dlouhodobě zvýšenou teplotu?

Dlouhodobě mít 36,9°- 37,3°? Bez kašle rýmy apod.
Má dřívější teplota byla nižší.

Nejlepší odpověď
zjentek

Můžeš mít jakýkoliv „menší“ zánět kdekoliv v těle a k tomu nepotřebuješ ani kašel a ani rýmičku.

Další odpovědi
Drap

Zvýšenou teplotu mít delší čas normální neni. Tebou uváděné hodnoty se však v normálu pohybují. Pokud si nejsi jist svým zdravotním stavem , navštiv lékaře.

Králičí Žena

Tohle není normální. Měl byste si zajít k doktorovi, ten lépe potvrdí. V okolí této internetové domény se asi moc lékařů nevyskytuje.
Doktor posoudí nejlíp, zda potřebujete léky, nebo stačí ledové obklady ☺☺
Děkuji,
Králičí žena Y.T. (YouTube)

orwell

Doporučuji rozhodně lékaře, někde bude problém. Může se jednat o nějaký zánět v těle, který zatím nedělá problémy. Po laboratorním vyšetření krve, moči bude nejspíš jasno. Znal jsem jeden případ, kdy se takto projevoval vznikající nádor na plících a včasnost zásahu zachránila dotyčnému život. Ale nechci strašit hned tím nejhorším.

da ny

K LÉKAŘI ⇒ do laboratoře a hledat příčinu!
Může jít o zánět kdekoliv v těle, revma, jiný skrytý zánět. Každý neléčený zánět se stává chronickým = riziko dalšího onemosnění, zejména onko.
Když budete ještě zobat zinek z lékárny (po jídle, ke konci spolknout a NEzapíjet), případně dýňový olej lžičku denně.
Rozhodně si neublížíte ;)
„Výsledky vědeckých výzkumů za poslední léta uvádí, že zinek zvyšuje imunitu (obrany schopnost organizmu proti infekčním chorobám a vzniku nádorů) a brzdí proces stárnutí.“

Danina65

Může to udělat třeba borrelioza