Rokio

Je normální, když obsluha donese zabalenou polévku a ta teče?

Táta mi řekl, že je to normální a zakázal mi to jít reklamovat. Já jsem ho neposlechl a v klídku a v pohodě jsem to šel reklamovat, i když si otec pomyslel, že nejsem normální. Obsluha mi pak dala novou zabalenou polévku a vše bylo OK.

Obsluha v té jídelně je strašně nedbalá. Každou naší třetí návštěvu tam něco pokazí. Musím ale chodit do této jídelny, protože ostatní jsou daleko od pracoviště mého tatínka.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym :D

ne

cappuccino

jiný názor

Mas problem se svym otcem, ale to ti tady nikdo nevyresi. Muite na rodinnou terapii.

AlenaRo

ne

paul1

ne

LaraCroft11

ne

Platíte za službu a kvalitní zboží. Skřín s otlučeným rohem byste, pravděpodobně, taky reklamovali. Nezáleží na ceně, je to zboží jako zboží, na které se musí vydělat. Nemluvě o tom, že tekoucí polévka mohla cokoli polít a tím to zhodnotit.

Porkman

ne

zjentek

ne

Jo, normální to je tak maximálně v ČRdeli. 🤷‍♂️

Když jsem šel na lékařskou kontrolu se 40 letou přítelkyní, zda bychom ještě mohli mít miminko, jako první ze všeho nám personálem bylo zcela vážně (NO KIDDING) sděleno: „To myslíte vážně, za této ekonomické situace v tomto věku?“ Ano, slyšíš dobře. Tady se to stalo, v ČR(deli).

elkon

jiný názor

Zase se ptáš na takovou hloupost. A to se musíš stále „vodit za ručičku“ s rodiči?

Drap

ne

,,