SEMPAKO

Je nějaká možnost získat za nafocené fotky peníze?

  1. Vyfotím, 2) Někam nahraju(nevím kam), 3) Dostanu peníze :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ano, taková možnost existuje. Můžeš zkusit prodávat fotky ve fotobance. Více v odkazu.

Zdroj: http://www.fo­tobanky.cz/

Další odpovědi
Poklička

ano je FotoBanky

pn65

Jestli máš opravdu pěkný fotky, mohl by jsi zkusit fotobanku.

Ale chce to opravdu trpělivost, musíš se nejdřív mezi těmi milióny fotkami prosadit.

gecco

Poněkud náročnější na snahu, ale vedoucí rychleji k penězům, je – cíleně nabízet své fotografické služby zájemcům – tedy fotit na zakázku…
Nafotit, upravit (vyretušovat), prodat…
😉

malinak812

Určitě, můžeš je zkusit prodávat do fotobank. Je jich už dneska spousta, každá ale platí jinak. Osobně jsem ale nikdy fotky takto prodávat nezkoušel, takže s tím bohužel nemám zkušenosti. Fotobanky využívám spíš když například potřebuji nějaký obrázek pro svůj web nebo tak. Hodně v oblibě mám například tuto – https://pixou­no.com/