SnowyyCZ

Může být něco 6měsíční kočce, která spadla z 2. patra a chová se neklidně?

Je něco kočce která má 6 měsíců

Dobrý den potřebuji se zeptat dneska spadla moje kočka z 2 patra z okna šel jsem ven ji hledat a byla vedle našeho vchodu u druhého mnoukala tam tak jsem ji vzal do rukou ale ona ne – byla nervózní a pořád se vrtěla a chtěla s rukou a do vchodu jak jsem pak otevřel kočka vyletěla rychle nahoru a teďka nevím co jí je 3× po sobě byla na jejim záchodě a teďka postává v rozích a nic nedělá , je strašně vystrašená a když na ni sáhnu tak se boji normálně si hraje skotačí leze po celém bytě a pobíhava všude a je veselá a drape.Rasa: Bílá kočka . Prosím o řešení co mám delat. Předem děkuji :)

Nejlepší odpověď
klumprt

Je třeba ji přesvědčit, aby si zašla k veterináři nechat se prohlédnout.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jak píše klumprt, ať si zajde k doktorovi … jinak k tomu chování: má strach, bojí se, ale to jí přejde a jestli ne, aspoň už nebude vyskakovat z okna …

nyjono

To se ptáš tady?
Měl by ji prhlédnout veterinář. Co nejdřív.
A jak mohla spadnout z 2. patra??? To nemáte okno zabezpečené???

ivzez

Bílá kočka není rasa.

A jak už tu napsali přede mnou > kočku by měl prohlédnout veterinář.

miroslav.bk

Chova se tak, protoze je vystresovana.
A jestli ji neco (krome psychiky) muze byt? Jiste, vyloucit se to neda. Mel jsi s ni jit OKAMZITE k veterinari na prohlidku!!

A jesli ji mas rad a zalezi ti na ni, tak zabezpecit aby se to uz NIKDY neopakovalo.
Chudak kocka, i kdyby ji nakonec „nic nebylo“ :(