2vk2

Je můj příbuzný??

Chodím s klukem jehož máma je sestřenice mojí mámy… To už není rodina, ne??

Nejlepší odpověď
dědapetr

Je to vzdálená rodina,ale na váš vztah to nemá význam

Další odpovědi
anonym

Je! Proto že obě mámy,ta tvoje,tak i tvého kluka měly své matky,které byly sestrami!

AndreiRanger

Pokud máš strach, aby ses nedostala do řečí – tak to neřeš, stejně se dostaneš, ikdyby si s ním nic příbuzenského neměla.

Jestli máš strach z případné genetické degenerace, tak nemusíš. To už je velmi vzdálená rodina, takže klid;-)

jahudka_vlm

je to rodina

Martina S.

Není to vůbec žádná rodina. U nás se můžou vzít bratranec se sestřenicí a ve Švýcarsku již dokonce i sourozenci, takže tohle není vůbec žádná příbuznost.

Fidel

Po právní stránce si takovýho kluka můžeš legálně vzít za manžela. Zákon o rodině neumožňuje uzavřít manželství pouze předkům – potomkům a mezi sourozenci. Tak to neřeš a užívej si lásky…!

Alča M.♥

Je to tvůj nevlastní bratranec. Rodina to je. Ale chodit s ním můžeš. Můžeš si ho i vzít. Zase tak velká rodina to není. :)

led

Je to bratranec z druhého kolena.