Václav Maršá

Je možné zpětně získat od prodejce účtenku za zakoupené elektronické zboží?

Bohužel jsem ztratil účtenku od zakoupené herní konzole. Mám pouze pojistné smlouvy od partnerské pojišťovny daného prodejce elektroniky. Je nějaká možnost účtenku získat i po několika měsících?

Odpovědi
Justin1

Pokud bylo zboží zakoupeno přes internet, mělo by být možné dohledat objednávku a požádat prodejce o doklad k této objednávce, jinak to tak moc nadějně nevidím.