denisaaa

Je možné, že se mu o mně taky zdá?

Jednou za čas ( poslední dobou často ) se mi zdají různé sny o jednom chlapci, vždy jde o milostnou tematiku a je hodně intenzivní. Například mi v jednom snu řekl něco ve smyslu, že jsem ta pravá, jednou se mi zdálo, že jsme se na sebe dívali, bylo to opět hodně intenzivní a ten jeho pohled a oči se mi vryly do paměti, a i teď si ho dokážu přesně vybavit. S chlapcem nejsem už v kontaktu, ale stále se mi o něm zdá. A tak jsem se chtěla zeptat jestli je možné, že i jemu se zdá o mě … nebo jestli se naše duše třeba ve snech potkávají ? omlouvám se, možná to zní šíleně, ale jednou mi někdo něco takového řekl, tak by mě zajímaly i vaše názory. Předem moc děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Justin1

Záleží přinejmenším na tom, jestli pro něj taky máš takový význam jako on pro tebe.

Další odpovědi
Mr. Marek

Proč ne. Nějaké propojení tam být může.

jsemjá

Blbost.

nyjono

Jo-
Možný je fšechno.

Emefej

Proč se ptáš nás? Jeho se ptej!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.