Avatar uživatele
zjentek

Je možné, že mě jednou vesmír ozáří a mně se pojednou rozsvítí, čím prospěšný druhým bych tady na Zemi mohl být?

Myslíte, že něco takového je také v mém případě možné? Nechci jen sbírat mince a podobné. Kdysi pro mě bylo důležité někoho hladit a cítit, že je to pro něj víc než důležité. O tuto možnost jsem ale přišel. Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? paul1, dust8, aliendrone, Arcimozek před 158 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Odpoveď byla označena jako užitečná

Je to možné.
Stejně tak je možné, že na to přijdeš sám.
Člověk nemá povinnost někomu pomáhat/být prospěšný druhým.
Pokud v tom najde zalíbení, cestu si najde (pokud to tak má být…).

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pokud budeš skutečně svítit, tak lidem kolem sebe budeš prospěšný tím, že ušetří za energie.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Hele, to jednou takhle byl (pak nebyl) Černobyl… 😉
Když ti nepomohlo ani to, tak to s případným možným úspěchem nevidím dobře.

BTW – já ti to říkal – nestrkej ty pazoury do toho lisu! Ale ty néééé! 😁
Ber to z té lepší stránky. Nožičky ti zůstaly a když si je pořádně umyješ, tak i jimi hladit s trochou snahy lze! 😉 😄

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arcimozek

Synu, může se to stát, stačí jen chtít, ano, tak jednoduché to je. Pokud budete celým svým spiritem chtít, budete žít řádný duchovní život, pak budete tak svobodný a velký jako jsem já. Pak se stanete dalším arcimozkem.

Poté můžete jezdit po školách a firmách a mluvit o svém životě, o tom, jaký jste byl před tím, než jste prozřel. Můžete točit na internetu videa, meze se nekladou. Ovšem je důležité si uvědomit, že pakliže se jednou stanete spirituálně osvíceným, pak je to závazek na celý život, tedy, pak musíte své bytí zasvětit osvětě ostatních zbloudilců.

Pevně věřím, že jste na správné ceste za reformou svého nitra. Možná se ještě v tomto životě staneme opravdovými přáteli.

Se spirituální láskou, Arcimozek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Bláboly, nepřekvapuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí