Lucyfer

Je možné u kadeřnice žádat o střih a účes do společnosti zároveň?

Představuji si to i s mytím hlavy (věřím, že s jejími produkty to bude vypadat líp). Byl by to účes na ples…
Jestli není lepší jít nějak zvlášť, ale zase bych to ráda vzala „jedním vrzem“.
Prozatím bych asi neexperimentovala, jen nechala zastřihnout konce..

Odpovědi
Rokio

Pokud máš peníze, tak můžeš mít skoro vše.

led

účes je rodný brat strihu
Strihať vlasy bez predstavy následného účesu je vážna chyba. Predstavte si blondýnu, ktorá sa nechá ostrihať na chlapca a chcela by mať účes ako Bardotka.

Malá rada:
Pokiaľ ide o účes na ples, prejdite si v kaderníctve aj o aký ples ide a aké šaty budete mať, aby všetko spolu ladilo. Občas som videla „dámy“ v plesovej róbe, ale účes všetok dobrý dojem pokazil. Jednoducho dáma musí mať účes na dámu a nie na dorastenku. To je podobný zločin ako pán v smokingu s kravatou a v rifliach, alebo teniskách.
Jednoducho buďte tým, kým chcete byť a všetko musí spolu ladiť.

nyjono

To je přece zcela běžná praxe, že ti kadeřnice vlasy umyje, podle potřeby zastřihne či ostříhá a poté učeše.
Někdy před umytím i obarví.