Frogman

Je možné telefonem volat dvěma lidem současně?

Když mám jeden hovor a volá mi někdo další, můžu první hovor přidržet a přijmout i ten druhý. Můžu i mezi hovory přepínat.
Můžu ale volat s oběma najednou tak, abychom se všichni slyšeli a mohli mluvit každý na všecny?

Nejlepší odpověď
gecco

Ano – říká se tomu „konferenční hovor“…
😉
_____________­_________
Ano – konferenční hovor funguje tak, že všichni slyší všechny a všichni současně mohou mluvit (to, že by se takto překřikovali je pro technické podmínky nepodstatné).
Prostě si to představ, jakobyste všichni byli v jedné místnosti, u jednoho ´stolu´ (proto se takový hovor označuje jako konferenční).
A nemusí jít jen o tři účastníky – klidně i o více (počet je omezen operátorem).
😉
Jen ještě dodám – hovor/y platí ten, kdo dalšímu účastníkovi volá (kdo jej ´přizve´).

Další odpovědi
ReHu

Teoreticky ano. Stalo se mi, že se nám při hovoru napojil hovor jiný.

anonym

Ano,ale jak bys odpovídal dvěma lidem současně,to by byla asi mela.