Gonfaloniér

Je možné si pořídit individuál na stř. školu z důvodu pravid. návštěvy fitness?

Návštěvuji fitko pravidelně několikrát týdně, začal jsem před prázdninami.

Abyste si nemysleli, že se chci ulevat ze školy, tak o to mi nejde… Většinou budu mit vyučování az do tří odpoledne a cesta domů mi autobusem i s přestupy trvá přes hodinu, doma bych byl az k večeru a kdyz do toho zapocitam i uceni aj. povinnosti, nemel bych na fitko vubec cas… :(

Vím, že hl.je se domluvit s nimi (se sekretářkou, s ředitelem), ale chtěl jsem se první zeptat jestli to není zbytečné a jestli by mi to povolili… fitness (jako bodybuilding) je taky sport a na to individuální studium povoleno je…

Kdybych donesl razítko s potvrzením od fitka, měl bych šanci, že to ve škole přijmou? (Dává fitko vůbec razitKka na takovou věc, když mám permanentku..?).

Jinak děkuji za rady, pokud budou! :'D

P.S. chodim do tretaku a 18 uz mi bylo.

Nejlepší odpověď
Anikitos

Můžou, záleží to hlavně na domluvě ve škole a s fitkem.
Zeptej se třeba první třídního a přesvěč ho ať se pak za tebe třeba může přimluvit u reditele.

Napiš k/do žádosti detailněji proč chceš individuál a na co, nebo ještě líp: řekni jim to osobně… ;)

Nevidím jediný rozumný důvod proč by ti to neměli povolit! Jak říkám – stačí se dohodnout.

P.S. řekni, že se současnou vyučovací dobou nemáš čas na cvičení a že cvičiš rád – prostě, že je tvoje (největší) záliba. A doplň to tím,že se ti po odreagovani v posilovně bude i líp učit,díky zbavení stresu, aj. A díky lepšímu uspořádání času. :D

Myslím, že ti povolí, když to dobře podáš…

Další odpovědi
Edison

Píšeš, že Ti cesta trvá přes hodinu. To je vcelku standardní čas pro většinu pracujících lidí. Když skončíš školu ve tři, tak budeš doma k večeru? Co celou dobu děláš?? Co maj říkat zaměstnaní lidé?? Myslíš, že to v životě budeš mít jiný? Měl by ses zamyslet a naučit se hlavně lépe si určit priority a tomu přizpůsobit organizaci času, povinností a zájmů.

Klaproth

Zeptej se přímo ředitele školy, tady ti nikdo nemůže relevantně odpovědět.

Drap

Pokud jsi reprezentant republiky, tak ti to škola jistě schválí.

ivzez

Ne, kvůli návštěvě fitness Váš škola na 99,999 %
individuální studijní plán nepovolí.

Co kdybyste se poohlédnul po jiných možnostech?
Např. některé centrum poblíž školy, které ráno otvírá
tak, že návštěvu stihnete před vyučováním.
Nebo naopak navázat po vyučování (případně využít
tzv. „okénka“ v rozvrhu) a domů jet až po fitness.

Poznámka:
Žák 3. ročníku by podle mne už mohl (měl)
mít představu, co je na SŠ reálné a co ne.

_______

Doplňuji:

@Gonfaloniér,

doufám, že nebudete překvapen (či dokonce zklamán),
až Vám postup podle nominované odpovědi nevyjde.

nyjono

Ujasni si priority. Co je pro tebe důležitější? Škola nebo cviční.
Ntb myslím si, že když škola končí ve tři, cesta něco přes hodinu, tj. spousta času.
Taky můžeš jít do nėkterého fitka poblíž školy.

Gonfaloniér

Drap

Nejsem :( skola, ale přece může schvalit jakykoli sport ne, i bez reprezentace statu…?

Navíc nemám čím reprezentovat, když jsem začal cvičit teprve před 4 měsíci…

ivzez

IVP se povoluje v závažných případech,
mezi něž návštěva fitness ani jiných zájmových
kroužků nepatří.