Jeník_9658

Je možné se dostat na střední školu s maturitou, když mám čtyřku z chemie, ale jinak průměr 2,00?

Je možné se dostat na střední školu s maturitou mám čtyřku z chemie a jinak průměr je 2,0

Ještě bych chtěl dodat že jsem měl v osmé třídě z chemie na pololetí 2 a na konci roku taky jenže jsme dostali nového učitele a ten neumí vůbec učit průměr jsem měl 1,9

Nejlepší odpověď
Palpatine

Průměr 2,0 zas tak hrozný není. Ale pozor, některé školy mají stanovený maximální průměr z vysvědčení z 8. třídy a z 1. pololetí 9. třídy. Ale taky je důležité udělat dobře přijímací zkoušky. Za pokus nic nedáš. Taky jsem si dal jednu školu s maturitou a jednu bez. Jen tak abych to zkusil. Taky jsem nebyl jedničkář, ale dostal jsem se.

Další odpovědi
annas

Zklamu vás, protože netuším, zda se na školu dostanete.

Záleží jen a jen na tom, jak zvládnete státní přijímací zkoušky a na řediteli školy, jaký má stanovený limit počtu žáků, které může přijat.

Neví ani on, kolik zájemců se přihlásí, jaké budou mít výsledky na vysvědčení a jak zvládnou přijímací zkoušky.

Takže je to 50 na 50. Na tuto otázku nemůže nikdo správně odpovědět.

Věřte si, vyzkoušejte si starší přijímací zkoušky, sám uvidíte, jak jste je zvládl a co byste si měl ještě zopakovat.

zvonisek

Pokud chceš, je možné téměř vše. Když uděláš přijímačky, tak ano, pokud se ovšem nebudeš hlásit na chemickou školu, o čemž pochybuji dle toho, co jsi napsal.

Kája mac

Ahoj, vidím, že tato otázka je téměř stará už rok a tak by se chtěla zeptat jestli ses na tu střední dostal. Neboť to mám úplně stejně jako ty.