Je možné přespat na hradech Kamýk a Koštál v CHKO České středohoří?

Takže :
Rád bych ve více lidech (cca 25) na výše uvedených hradech na jednu noc s turistickým oddílem přespal nejlépe i s ohněm. Je to možné?

Odpovědi
da ny

Spadl jste snad z višničky?
Ne, i bez ohně na hradě, či pod hradem. To musíte dopředu nahlásit a po schválení,
můžete založit oheň (s tím nemá pandemie nic společného, platí roky).

Emefej

Legálně nelze, nelegálně se tak bežně děje. Zakládání ohňů v CHKO není povoleno, 25 lidí se do zříceniny Košťálova nevměstná.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.