Kc

Je mozne partnerovi nekdy odpustit neveru s muzem?

Zivotni zkusenost, kterou bych chtela ve sve hlave doresit.

Nejlepší odpověď
annas

Je to individuální, záleží jen a jen na vás. Rozhodnout se musíte sama.

I když nevěra s ženou je jiná než nevěra s mužem, může být ojedinělá, nebo může být náznakem bisexuality. Je to třeba vyříkat si s partnerem.

„Stůj si za tím, v co věříš, i když to znamená stát sám.“ — Andrew Biersack

Zdroj: https://citaty­.net/citaty-o-nevere/

Další odpovědi
autacek

Pokud strká váš partner svůj úd do zadku jinému chlapovi, místo do vás, je patrně něco špatně a tím hlavním nebude nevěra.

led

Je ťažko rozhodovať o inom, radiť o niečom, o čom nemáme vedomosti, nepoznáme príčiny a podmienky za akých sa to stalo.
Rôzne kategorické „NIE!“ alebo „ANO…“ by asi nebolo na mieste. Myslím, že v prvom radi by ste si to mali s partnerom na rovinu vyjasniť, najlepšie na neutrálnom mieste.
Rady typu „Pokud strká váš partner svůj úd do zadku jinému chlapovi…“ a čo keď je to naopak, partner chcel naivne skúsiť, aké je to byť na mieste ženy? A nevedel vám, túto svoju túžbu spoznať vaše pocity pri styku, do očí povedať…
Opäť len zopakujem:
V prvom radi by ste si to mali s partnerom na rovinu vyjasniť, najlepšie na neutrálnom mieste. A otvorene si povedať aj o posilneniu vášho vzťahu, vašich predstavách, túžbach a fantáziách. Ale aj si povedať o vašom vzájomnom vzťahu mimo sex.

PS.
Smiať sa z problémov iného, vysmievať sa, nie je etické a dôstojné dospelého človeka ani v tzv.internetovom „anonymnom“ rozhovore.

Edison

Možné to je. Ale ne každý je toho schopen a ne vždy je to dobré.

Pamatuj: Zapomínat je lidské, odpouštět je božské. Uvědom si celkový význam těchto slov a jejich důsledky v celé své šíři.

nyjono

To hodně individuální záležitost.
Někdo ano a jiný ne.
Myslím, že v hlavě vždycky nějaký střípek zbyde.
Třeba to chtěl jen vyzkoušet, někdo v sobě má pochybnosti.

MichaelOffic

Záleží jestli se to stalo jednou a je jistota, že se to neděje stále…

Drap

Někdy ano i s ženou.

Kryšpín

Dopřál bych mu partnera a nezatěžoval jej dámským tělem, jinak bude sexuálně zmatený

zjentek

No jasně! Co když nešlo o nevěru? Co když prostě jenom rád kouří ptáky?

Notabene z pohledu prospěchu- při vašem sexu by ti chlap „navíc“ vadit nemusel, naopak bys z toho mohla vytěžit..

Hodně štěstí v intimním životě! ;)

Mc Merkurion

… já bych to jako nevěru nebral … tady je špatně něco úplně jiného … není co odpouštět …