halvis

Je možné napojit stánek na elektrorozvodnou síť z veřejného osvětlení?

Je možné napojit stánek na elektrorozvodnou síť z veřejného osvětlení? Samozřejmě vše se souhlasem OÚ – jde mi pouze o to, zda je to možné z technického hlediska.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ne, nejde.

  1. už jen proto, protože veřejné osvětlení se apíná až večer a tudíž během dne je bez elektřiny.
  2. jištění pokud bys zapnul více spotřebičů by nevydrželo a vypnul bys celou obec nebo část obce.
  3. jako provozovatel potřebuješ revizi a tu ti nikdo takto neudělá.