Ucetni

Co by lidé nakupovali přes léto na stánku?

Zdravím,
zajímá mě co by se teď relativně dobře prodávalo na stánku na různých akcích, jarmarky, poutě atd.
Proste klasický stánkový prodej (známe ho všichni).

Nejlepší odpověď
zjentek

Domácí limonádu s ledem a trdelník. To bych si teď koupil já, kdyby byla nějaká akce a tam stánky. Ale není. ;)

PS: toho ledu tak půl kelímku… to se ti ta limoška bude prodávat JEDNA BÁSEŇ! Udělej ji raději trošku sladší, aby kupujícím nic nedošlo. A kdyby náhodou přeci, tak oponul tím, že nebýt ledu hodně, brzy by se ve špatně vychlazený limošce roztekl a oni ti v horku ještě poděkují. Za dobré osvěžení bych také poděkoval! ;)

Další odpovědi
dubraro

Pivo a párek.

Malvína

Vkládám sem svou odpověď, kterou jsem napsala k podobné otázce, která zde padla před měsícem.

Osobně mám na těchto akcích ráda různé míchané nápoje. V alko i nealko verzi. Např. Mojito, Sex on the beach, Piña Colada, Cuba Libre… Nezapomínat na čerstvé suroviny a správný postup.
Jídla jsou stále v oblibě klasická – langoše, bramboráky, ale za mě se s tím špatně pochoduje, místa na sezení nejsou vždy volná. Je fajn mít něco přímo „do ruky“. Dobře připravená a chuťově výborná tortilla, i hamburger není špatný, když bereme v potaz, že na takovýchto akcích se točí alkohol a po něm má každý návštěvník veliký hlad. Dále i čerstvé saláty, ovocné saláty, krájené ovoce, které si každý může libovolně namíchat. Ze sladkého například kvalitní zmrzlinu, minikoblížky,…