Tulačisko

Je možné mít rád více lidí najednou?

Je možné, že člověk dospěje k názoru a do fáze ve vztazích, kdy má dojem, že může milovat víc lidí najednou? Protože pokud hledá co by si přál, nejde to najít jen vyloženě v jednom člověku (každý máme chyby) a každý je jiná osobnost…
T.

Odpovědi
nyjono

Nejen možné, je to i velmi časté. A pro protistranu velmi bolestivé.
Člověk prostě musí být být VELMI tolerantní, umět odpouštět atd., atd. a rozhodnout se pro jednoho a brát ho i s jeho chybami.
Není to snadné, ale naše společnost neuznává bigamii, takže to je vhodné.

Kelt

Pokud jsi z nějaké rodiny, tak určitě máš rodiče, které máš oba rád, pak nějaké sourozence. Pokud rodiče mají své rodiče, bratry a sestry, tak je to další skupina lidí. Máš nějaké spolužáky, kolegy, přátele, známé a taky je máš svým způsobem rád. A tak bych mohl pokračovat. A někomu řekneš všechno, ale jsou věci, které neřekneš ani nejlepšímu příteli, nebo kamarádce. Ale to neznamená, že toho člověka máš více nebo méně rád.
Baví tě hudba, tak máš kamarády, které také baví hudba. Máte společné zájmy a to vás přitahuje , sport, literatura, hudba, disco, výlety, vaření a podobně. A k někomu pocítíš důvěru hned na první pohled a s jiným se znáš mnoho let a akorát si vyměníte pozdrav, protože každý je jiná osobnost.

Kryšpín

Je to možné máme v zaměstnání atraktivní dámu mladšího věku doma má prachatého děduldu, Mercedes vyšší kvality, vilku jak ze satelitu v kanceláři udržuje jakousi možná platonickou lásku a na tělesnou údržbu má místního svalnatého dřevorubce. Když se rautu trochu posilnila pravila, že má všechny strašně ráda a nemůže to změnit.

Reezo

Pokud budeš mít partnera, který to akceptuje nebo popřípadě má stejné či podobné názory, tak by to neměl být problém.

Ovšem problém nastane v případě partnera, který je monogamní.
To znamená, že tento partner bude dost pravděpodobně trpět pokud zjistí to, že se nechceš vázat na jednoho člověka…

Doporučil bych tedy se budoucího partnera/ky zeptat na názor nebo co on preferuje. V této věci je velmi dobré, pokud k sobě budete 100% upřímný a nebudete říkat jen něco co dotyčný chce slyšet.

Každopádně je to tak jak tvrdíš. Každý jsme naprosto odlišný a to co nemá rád jeden člověk tak druhý může přímo vyhledávat.

ivzez

Milující člověk chce pro svého partnera to nejlepší, nehledá
na něm chyby a nehledá to, co u svého partnera nenachází, u jiných.

Podle mne by to nebyla láska.

Drap

Možné je všechno.

Klaproth

Pojem „polyamorie“ znáš?