Rendanfuls

Je možné hrát Fallout 4 na mém počítači?

Hrál jsem Fallout 3 i Fallout New Vegas a poslední dobou mě svrbí prsty na Fallout 4, ale mám menší problém. Mám jenom notebook, který není zrovna herní.

Intel Core i7 3537u CPU 2.00Ghz 2.50Ghz
6 GB RAM
NVIDIA GeForce 720m 2GB

Vím, že jsou některá specifika nižší, než si žádají minimální nároky, ale když jsem pátral po internetu, tak v mnoha případech to lidem fungovalo i přes nedostačující hw. V počítačích se moc nevyznám, takže bych uvítal jakoukoliv radu.

Odpovědi
zelí

GT720m je dost mimo. To byla low-end kancelářská grafika před pár lety. Už tehdy slabá na jakékoli hraní. Na jakoukoli moderní 3d hru zapomeň. Ne, že bych byl zloděj, ale ty si to můžeš zkusit ztáhnout a nainstalovat, protože v tvém případě to nemá cenu kupovat. Bude to nehratelné i na nejnižší detaily.

cochee

Nech si sestavit herní stolní počítač, bude dvaapůlkrát levnější než stejně výkonný notebook (myslím tím notebook, který by ti F4 utáhl).