Spartaboy

Je možné, aby se mně zdál zvláštní sen? V noci probudím a vidím kolem postele stát mimozemšťany a potom zase usnu?

Mohl to být jen sen?

Je možné aby se mě zdál zvláštní sen že se v noci probudím a vidím kolem postele stát mimozemšťany a potom zase usnu?

Odpovědi
Baryonyx

Je možné, dokonce i pravděpodobné, že to byl sen.

zjentek

Tak jistě, mohl to být i sen, proč by nemohl… štípl ses snad?

led

Nepozerajte reklamy s alzákom!
Nečítajte tunajšie príspevky od mimozemšťana aliendrona.
…vlastne, to je jedno. Predstavte si aliendrona ako človeka, alzáka ako malé rozmaznané decko, pred spaním miesto televíznych novín si pozrite nejaké sci-fi o zániku ľudskej civilizácie napríklad Planétu opíc a zaručene sa vám nebude zdať o mimozemšťanoch, ale o rozzúrených opiciach.

Drap

Ve snu je možné cokoli.

anonym

Od teď si budete muset dávat pozor!

Dávno se ví, že mimozemšťani na nás dělaj pokusy a zkoumaj nás, a americká vláda (ovládaná celosvětovou skupinou mocných) tomu jen přihlíží, nebo snad to i podporuje.
Vy jste další člověk, který to viděl a zažil a pamatuje si to. Když o tom takhle budete mluvit, pravděpodobně vás budou ovládat přes 5G síť nebo prostě zmizíte.

Nasadit alobalovou čapku a mlčet!