paul1

Je možné, aby pes žral slimáky?

Máme pár měsíců psa z útulku, neurčité rasy, středního vzrůstu. Velmi žravý, stále má hlad. Žere všechno. Od granulí přes třešně i s peckama,
spadnuté hrušky i jablka. Dnes jsem byl svědkem, že slimák, který žral
uhynulou žížalu za dvě minuty zmiznul a pes, který v tom místě seděl, se podezřele olizoval. Děkuji za odpověď. Pavel

Nejlepší odpověď
zzzzz

Je to možné:-)) a každý zahrádkář Vám ho závidí:-)))

Další odpovědi
Drap

Ano je to možné a nijak mu to neublíží

Monikas

Náš pes párkrát sežral i žábu.

bolak

Já dnes četl na novinkách o veverkách který žerou jeleny. Pes slimákožrout je proti tomu celkem nuda, no uznej.

tencosepta

Můj pes snědl ježka, takže slimáci v úvahu připadají.

hadi.ce

to ani náhodou, ble!