martin21000

Je možné aby naše podvědomí vnímalo anglické podprahové reklamy?

A to za předpokladu, že se jedná o jedince, který nemá s angličtinou žádné zkušenosti a že si jeho podvědomí pamatuje cizí jazyk z minulých životů.

Odpovědi
led

Pri podprahovom vnímaní nemusíš poznať jazyk vysielania, je robené tak, aby aj neznalý vnímal myšlienku.
Svojho času to u nás (ČR) robila jedna súkromná slnečná televízia, ktorej za to hrozilo vyhasnutie licencie.

marci1

Není jednoduché odpovědět, ale myslím, že je to možné. I kdyby ty reklamy byly v čínštině. 🙂

anonym

Ne, tohle možné není (aspoň podle mne).
Ale těžko můžeš najít člověka angličtinou zcela nedotčeného, angličtina se do běžně používané češtiny míchá už až nehezky.