zolino

Je možné, aby cizí člověk zaplatil povinné ručení a užíval vozidlo, které vlastním já?

Je možné aby cizí člověk zaplatil povinné ručení a užíval vozidlo které vlastním já?Poté co jsem ukončil vlastní pojist

Odpovědi
Mp2

Ano, provozovatel..
Ten vozidlem jezdí i platí povinné ručeni..

Možné je napsat pojistku na člověka, který to auto nikdy neviděl.

cukrar

zolino, definujete cizího člověka, a sdělte, zdali užívá Vaše vozidlo s Vaším souhlasem. Vaše otázka lze vyložit různě, jako že někdo cizí vozidlo ukradl a jezdí s ním, nebo že jste mu ho prodal a on ho nepřepsal a platí si pojistku.
Více podrobností.
Proč užívá Vaše vozidlo?
Teoreticky je to možné.

jirkajirka

Ale pozor při havárii ,,totálce" Pojišťovna nic nevyplatí. Důvod? Neni komu vyplatit. Majitel nemá na sebe pojistku a provozovatel co platil pojistku nic nevlastní. Osobní zkušenost. Pojišťovna platí jen škodu.

zolino

ale když ten dotyčný udělá nehodu tak to platí jeho pojistka?

zolino

ale když ten dotyčný udělá nehodu tak to platí jeho pojistka?