Nenaplněný

Je možné, aby byl radiátor zavzdušněný a nešel odvzdušnit?

Doplňuji:
Z otvoru pro odvzdušnění vytéká pouze voda bez vzduchu a radiátor je teplý pouze z poloviny.

Nejlepší odpověď
cukrar

Váš dotaz rozeberu na dvě části. Pokud vytéká voda, tak NEMUŽE být zavzdušněnný. Pokud Vám topí pouze polovina, určitě horní, tak je vše v pořádku. páč:
máte málo teplou vodu a ona se v radiátoru ochladí, takže spodek je již studený. je to naprosto v pořádku. Co s tím? Zavřete všechy ostatní radiátory zvyšte výkon topení. Uvidíte, že se radiátor ohřeje celý.
Může být taky špatně seřízený kohout a nepustí více vody.
Zkuste se spojit ICQ 55180641 a nejdeme řešení.

Další odpovědi
Q

Šplouchá v něm? Jsou slyšet vzduchové bubliny? Doporučuji zkontrolovat tlak vody v kotli, nemusí být ani správně funkční ukazatel tlaku vody..

Láďa Varga

možné to je muže být poškozený a nebo zanesený odvzdušňovací ventil skuste ho pročistit a nebo vyměnit pokud to nepomůže doporučuju zavolat topenáře

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

elektrikář

Záleží také jak je namontován musí být ve spádu k odzvdušňovacímu ventilu. Dpopručil bych jej odmontovat a propláchnout tlakovou vodou mohou to dělat zarostlé kohouty a šroubení nebo nečistoty uvnitř