malyprcek

Je mi 16 let a měřím jenom 169 centimetrů. Matka 164, táta 169, myslíte že eště vyrostu ?

Odpovědi
anonym

No – v šestnácti je obvykle ještě brzy na ukončení růstu, takže myslím, že „eště jo“ – ale naděje na ´dva metry´ si nedělej, výška je dána ponejvíce geneticky.

marci1

Tvoje pravděpodobná výška bude 173 ( dle výpočtu ), může být ale až 181,5. Muži rostou někdy i do 20 let. Zkus si to spočítat : http://www.rus­tovyhormon.cz/no­vinky/spocitej­te-si-budouci-vysku-sveho-ditete-349

Reezo

Já myslím, že růst se odvíjí od rodičů a prarodičů. Pokud nemáte v rodině někoho vysokého, tak už nejpíš neporosteš. Někdy se člověk rychle vytáhne a pak už to končí… 🙂 Uvidíš, koneckonců se tohle nedá s jistotou říci.

pusinka50

Buď v klidu, můj syn vyrostl až mezi 18 – 20 rokem až na výšku 192 cm. Já měřím 172 cm a jeho otec měřil 176 cm.

lota

Myslím, že ano. 16 je ještě hodně málo na to, aby si přestal růst. Řekla bych, že rodiče ještě přerosteš.

krabiceodbot

Myslím, že jo. Děti zpravidla své rodiče předrostou.