Jan Minarčík

Je mi 15 let a chtěl bych znova hrát hokej už jsem hrál a jsem jen o kousek horší jak hráči mého věku mám šanci?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Ano

,

led

Ano

Ak hráš pre zdravie, radosť z pohybu a odpútavanie sa od zlozvykov, hraj ďalej.
Ak hráš len pre výhru a ocenenie v očiach druhých, nájdi si iný spôsob dosiahnutia svojho cieľa.
PS.
Dievčatá nepozerajú len na športovcov.

Ametyst

Ano

Určitě už víš, co je disciplína, a nebudeš s ní mít problém. Navíc jsi tělesně vyspěl, a to je veliká výhoda. Hodně zdaru!

Randomčlověk

Ano

Dondaman

Ano