Martin b

Je mi 12 let a srůstá mi obočí. Co s tím udělat a jak se toho zbavit bez trhání pinzetou?

Je mi 12 let. A srůstá mi obočí co stím udělat a jak se toho zbavit bez trhání pinzetou?

Upravit otázku

Nejlepší odpověď
Kepler

Obávám se, že bez epilace, ať už laserové nebo mechanické, se to neobejde. Kořínky prostě musí pryč. Podobná otázka tady už byla, koukni sem: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-srustajiciho-oboci

Další odpovědi
Kelt

Zajdi si na kožní oddělení v nemocnici, tam ti poradí co s tím. A co ti vadí na trhání pinzetou? Možná to souvisí s tím, že ti začíná puberta. Možná je to dědičné, tak se zeptej starších sourozenců, nebo bratranců, zda to taky prodělali Možná je to z potravy, tak se poptej spolužáků. A promluv si o tom s rodiči a uvidíš. K tomu doktorovi můžeš zajít kdykoliv.

autacek

Nic s tím nedělej a přezdívku Brežněv navrhni kolektivu rovnou sám. A máš to vyřešeno.

Dokonce je to in! https://www.ex­tra.cz/cim-vic-breznev-tim-vic-in-konec-trhani-oboci-ted-frci-na-obliceji-poradny-prales

leader

Pouzivat pinzetu je v pohode kazde 1–2 tydny, ale oboci srusta v jakesi mire kazdemu – kazdy ma par chlupu mezi obocim a nikdo si toho nevsimne

nyjono

Trhání pinzetou je teď pro tebe asi nejlepší.
Jiné způsoby vydrží kratší dobu.
Až budeš starší, můžeš zajít ke specialistovi na laserové odstranění. Ale to něco stojí a je potřeba ošetření několikrát opakovat.