Matěj Rejl

Je mi 11 let jsem profesionál ve flórbale ALE chtěl bych při tom hrát hokej není pozdě v 11 začít chodit na Hokej?

Odpovědi
Malvína

Nikdy není pozdě jít za svým snem. Budeš zpočátku znevýhodněn oproti druhým, kteří chodí na hodiny hokeje už od útlého věku, ale pokud tomu dáš píli a víru v sebe, můžeš se stát dobrým hokejistou.

Justin1

Nezdá se mi, že bys měl být v 11 letech profesionál. Profesionál je ten, kdo vydělává peníze. Opravdu v 11 letech florbalem vyděláváš peníze? Řekl bych, že ne.

Nejlépe by to asi dokázal posoudit nějaký hokejový trenér. Musel by třeba vidět, jak umíš bruslit na ledě.

seraphico

V 11 letech nejsi profesionál. Tím se staneš, až uzavřeš profesionální smlouvu a budeš se tím živit. V 11 letech začít s hokejem už je poměrně pozdě. S hokejem se doporučuje začít nejpozději v 8 letech. Ovšem můžeš mít talent a za zkoušku nic nedáš.

autacek

Zkusit to můžeš, ale pokud nejsi extra talent, s profesionální dráhou příliš nepočítej, přeci jen ti co trénují od pěti let to budou mít v krvi víc.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.