PeterkaO

Je lepší mít na displeji ochrannou fólii, nebo sklo?

Odpovědi
Otazník123

sklo

_Bůh_

Za mě tam nedávat nic. Stačí nedávat telefon do kapsy s klíči, a bude to ok.

elkon

Podle mě je nejlepší gelová ochrana. Je to odolné jak při pádu, tak při úderu. Je ale třeba, aby to bylo odborně provedeno. Je to super.

Dochy

Sklo. Na omak lepší, dá se na tom lépe pracovat. Prst po folii neklouže tak dobře. Co se samotné ochrany týče – nejsem si jist.

KratochKarel

Rozhodně ochranné sklo. To ti drží displej pohromadě, když ti telefon upadne na zem. Připlať si za sklo a na folii se vyprdni. Tady mají slušný výběr za super ceny https://www.student-eshop.cz/ochranna-skla

PeterkaO

Karolos: No tak tady je mají aspoň za hodně slušnou cenu. Jinde je mají o jednou tolik draží.