Avatar uživatele
anonym

Je lepší Aukro nebo eBay?

Nemám zkušenosti s nákupy formou aukcí. Občas bych si chtěl koupit nějaké drobnosti typu paměťové karty do telefonu a nevím, zda začít na Aukru nebo v české verzi eBay. Který aukční systém je pro mne lepší?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5442 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
KarelN

Nedá se jednoduše odpovědět. Na eBay toho najdeš určitě více a patrně nakoupíš i levněji. Většina prodávajících je samozřejmě mimo ČR, a tak nezapomeň k cenám přičíst poštovné. Ne všichni prodávající na eBay jsou ochotni posílat zboží do Čech. Navíc pro většinu aukcí na eBay je nutný založit Paypal účet.

Na Aukru je spousta českých prodávajících. S platbou tam nebudeš mít žádné problémy. Často se používá platba předem na účet nebo dobírka. V případě jakýchkoliv potíží se určitě s prodávajícími domluvíš.

Pro začátek zkus spíše Aukro.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andreas

Na zacatek je rozhodne nejjednodussi to aukro. Vesmes cesti prodejci, platba prevodem, nekdy i na dobirku parada.

U ebay je problem ohledne postovneho. Pokud si nebudete kupovat nejakou super drahou vec, tak se treba muze stat, ze na postovnem zaplatite vice nez je cena zbozi

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luciefie

Pokud nemáš s aukčními systémy zkušenosti určitě začni s Aukrem…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krugerka

Já myslím že Aukro pro tebe bude lepší..taky jsem s ním začínala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SimeL

o eBay moc nevim, ale co vim, tak je lepsi aukro .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

ebay musíte mít paypal nebo mezinárodní kartu plátí se většinou v dolarech jsem pro aukro je jednodužší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucka1985

určitě aukro, je to super věc

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek