Robie

Nakupování na eBay

Nevíte o nějaké levné firmě, která by za mě nakoupila na eBay. Nechají se tam sehnat pěkné věci, které jsou i s poštovným do ČR mnohem levnější, než tady u nás, ale nemám k nakupování na eBay prostředky ani se tím nechci zabývat. Byl bych rád kdyby to někdo udělal za mě 🙂

Nejlepší odpověď
Pixman

Na eBay můžete pohodlně nakupovat přes www.czechebay.cz
Sám přes ně nakupuji a zatím jsem byl vždy spokojený.

Zdroj: www.czechebay.cz

Další odpovědi
Rozi

nakupuji na ebay, používám shipito.cz a v České republice používám pro ochranu svého soukromí a nakupování přes internet www.pobox24.cz, mám zřízenu poštovní schránku pobox24.cz

Zdroj: www.pobox24.cz