DusanOrlik

Je nákup v aukru,výhodnější než v supermarketu/hy­permarketu,a přitom i bezpečný?

Je bezpečné nakupovat přes aukru?Elektroniku myslím :)

Nejlepší odpověď
Mucillinka

Já nakupuji na aukru a jsem vždy spokojena, jen se musí na dorčení objednávky déle čekat, jinak bez problémů. Také b ych koukala na to, jak je obchodník hodnocen a komentáře lidí, které už u obchodu nakupovali. Hlavně přešís celý popis zboží, jaká je záruka a podobně. Já jsem byla vždy spokojena, zboží vypadalo jako na obrázku, kvalitně a nebo jsem měla štěstí na dobrý obchod. :)

Další odpovědi
DaiWoman

Ano je to levnější ale jestli chcete úpleně nové věci tak radši supermarket

Hlada

Kupovat elektroniku v Aukru nedoporučuju. Přestože naprostá většina prodejců je poctivá, tak když se jedná o dražší věc, je lepší mít spolehlivou záruku a jistotu, že zboží nepochází z nějak vadné série. Podvodníků v Aukru je hodně. Stačí podívat se do diskuse. Reklamovatelnost v Aukru je spíš teoretická. Elektroniku je nejlepší kupovat v internetovém obchodě s možností osobního převzetí.