Lucky Strike

Jak prodávat na Aukru? – dobírka/účet

Chtěla bych prodat nějaké věci na Aukru, ale nevím jak na to, nemám s tím zkušenosti. Už jsem se zaregistrovala, vím že je tam někde návod, ale byla bych ráda, kdyby mi někdo, kdo má s Aukrem zkušenosti, odpověděl na otázku – Jak prodávat na Aukru, když nemám vlastní bankovní účet?
Ještě studuji, takže nemám vlastní bankovní účet, tak by mě zajímalo, jestli jde v případě prodeje posílat věci na dobírku nebo to jde jen platbou přes bankovní účet?

Odpovědi
Reckini

Lepší je mít účet, ale i bez toho se lze obejít. Prostě zadáte do prodeje jedinou možnost, a to dobírky. Já také prodávám a kupuji na aukru, tak když tak mi napište do zpráv.