Lucky Strike

Kde prodat oblečení kromě Aukra?

Nevíte prosím o nějakých www stránkách, kde se dá dobře prodat nošené oblečení a doplňky? Prodávat na Aukru se mi to nevyplatí, nerada bych prodávala pod cenou.

Jinak jsem se ptala ve 4 secondhandech…prý od mají vlastní zdroje a od lidí nevykupují.

Nejlepší odpověď
djares

votocvohoz.cz je podvodný server plný problémů, vedou se zde fóra na kupující, různé konkurenční servery, ve kterých jsou jen pomluvy! Žádná technická podpora ani kontaktní osoba, která by Vám pomhla jen email parta@votocvohoz.cz! Radím Vám annonce.cz je lepsí!

Další odpovědi
krikry

modrý koník, mimibazar, sbazar, bazoš.cz

Dlostev

Zkuste votocvohoz.cz, hodně lidí si to chválí, ovšem žádnou zkušenost s tím nemám.

sowa

Oblečení se prodává také na Annonci a Sbazar .

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.