jjj123456789

Je legální orální sex mezi sourozenci?

Nejlepší odpověď
quentos

předchozí odpovědi je již jen třeba doplnit o zdroj. Skutečně legální není, neboť se zkrátka jedná o sexuální akt, i přestože nevede k rozmnožení. Zároveň však jeden z respondentů správně dodává: „Sice se tomu říká incest, ale jestliže to oba chcete, není na tom nic špatného. Špatnou věc z toho dělá jen současná lidská společnost.“
Doplňuji:
vyplývá z toho tedy: klidně si to dělejte, ale radši si to nechte pro sebe :{)>

Zdroj: http://www.an­swerbag.com/q_vi­ew/1832870

Další odpovědi
iceT

ne,podle mě není

Monikas

To určitě není.

led

Zákon nerozlišuje fyzicky druh sexu – súlože, ale len príbuzenský vzťah medzi jeho účastníkmi – „§ 245 Trestního zákona, jež upravuje trestný čin soulože mezi příbuznými. Podle tohoto ustanovení je trestný ten, kdo vykoná soulož s příbuzným v pokolení přímém nebo sourozencem. "
citácia:
"V trestním zákoně je však možno nalézt ustanovení § 245, jež upravuje trestný čin soulože mezi příbuznými. Podle tohoto ustanovení je trestný ten, kdo vykoná soulož s příbuzným v pokolení přímém nebo sourozencem. Z hlediska sourozeneckého vztahu zákon nerozlišuje mezi sourozenci plnorodými a polorodými. Proto soulož vykonaná mezi sourozenci vlastními je hodnocena stejně jako soulož vykonaná mezi sourozenci nevlastními.“
http://www.epra­vo.cz/top/clan­ky/incest-15379.html

Nevíteto?

Ne