dust8

Je kvalitnější střecha přístřešku pro 2 auta z asfaltové šindele, či asfaltové lepenky?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud máš předepsaný sklon pro šindel, tak šindel by měl být kvalitnější a trvanlivější.

Další odpovědi
nyjono

Nedávno jsme diskutovali o přístřešku na auto se známým – tesařem.
Říkal, jednoznačně, klasické střešní tašky. Stříška se snadno opraví a jsou trvanlivé.