Mortin

Je kečup pro psa jedovatý?

Dobry den, muj pes prave slizal cca 3 polevkove lzice kecupu. Co mu to muze udelat? Dekuji

Nejlepší odpověď
redy

Šikovnej, a kde si měl ten kečup? Na podlaze? Si nějak neumím představit jak se k němu dostal.

Nic se mu nestane, asi mu to zachutnalo jinak by to nesežral 🙂

Další odpovědi
gecco

A je to bernardýn a nebo čivava?
😉
Nejspíš mu to nic neudělá, ale rozhodně ani neprospěje…

lexx

není, pouhé pověry…pes je chytrý dost a škodlivé nesežere

anonym

Není,to by to ani lidi nebaštili.

cochee

lexx: pes je BLBÝ JAK TÁGO a sežere cokoliv. Klidně i nabídnutou čokoládu. Pak samozřejmě natáhne koty. Žraní hoven při venčení je taky běžné a z toho má pak pes parazity a musí se pravidelně odčervovat, ne že to neškodí. Nejlepší pak je, když se od psa nechá blbý páník olizovat a pusinovat na obličeji, takovým hňupáňům pak ze srdce přeju, aby ty červy od psa chytli taky.