dust8

Je ještě zdravé jíst při hladu v 0:18 hodin teď kuřecí stehno s chlebem jako já, nebo už je to krapet pozdě?

Nejlepší odpověď
Filip84

Jiná odpověď...

Co máš z toho: já měl asi před hodinou Full Breakfast. 👌😅 Pokud to je jednou za čas …? 🤷‍♀️

S prázdným břichem se špatně spí, ne? 😃

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď...

Zdravé to sice neni, ale hlad je hlad

elkon

Ne, protože...

Pro dobrou životosprávu by mělo poslední jídlo být do 18. hod. Pak už jen třeba trochu zeleniny nebo nějaké ovoce, maximálně jen lehký jogurt.

Disraeli

Jiná odpověď...

Pokud jednou, párkrát porušíš svůj stravovací návyk, tak se nic nestane.

Pokud máš celkově jiné návyky a máš to třeba celé obráceně (kdy spíš, kdy jíš), tak je to úplně jedno. Záleží, jak to máš uzpůsobené.
Není to ani zdravé, ale ani nezdravé.

Mezi lékem, zdravým, nezávadným (bez následků), nezdarvým nebo jedovatým může být tenká hranice a vždy to z něčeho vyplývá (z množství, z okolností/si­tuace). Ale zde to nehraje roli. Nemělo by to být nijak závadné (nedá se vyloženě říct, že je to zdravé – proč taky – ale nezdravé to taky není), nemělo by to přitížit.

zjentek

Ano, protože...

V pohodě. Já měl o půl čtvrté mléčnou rýži, pak jsem nějakou dobu váhal ať už nežeru ale neudržel se a teď o půl pátý jsem mlasknul ještě mléčnou krupici. Popravně mně něco těžkého bylo už fakt trapné jíst, tak proto jen zlehka ty kelímky, vlastně jsem ani nevmíchal ten karamel, co byl vedle tý rýže v balení, jedl jsem ji jen tak, suchou 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️.
Ale jinak absolutní souhlas s Elkonem- pokud v daný den sníš celkem brzy už POSLEDNÍ jídlo, tak PRVNÍ jídlo dne by mělo přijít teda fakt až další den, to je rozumné, na tom cosik bude. A to's dodržel, bo's ho do řepy poslal až po půlnoci, tak co, jako (?)💁‍♂️

Bortolo

Ne, protože...

Tělo to nestihne před spánkem trávit.

GM

Ano, protože...

Kolikrát se mi stane, že se v 1 hod. V noci vzbudím hladem. Protože vím, že bych se do rána převalovala a zápasila se sebou najíst se – nenajíst se, po chvíli vylezu a něco si dám. Ne zrovna kuřecí stehno, stačí mi rohlík se sýrem nebo šunkou a spím spokojeně do rána. Možná je to ješte zvyk po 20 letech nočních směn, kdy jsem hlavní jídlo jedla o půlnoci a ráno před spaním jsem jedla snídani.

Tonda Káňa

Jiná odpověď...

Jeslti je to zdravý nevim, ale můj kolega se takhle večer taky přežíral… Ale asi to spíše zdravé nebude.