Ivabe

Je hodně velký rodíl mezi xenonovým a diodovým bleskem u mobilních telefonů?

Nejlepší odpověď
Kuka

xenonový je silnější, ale má vyšší spotřebu, u diodového je to naopak.
Výhodou diodového blesku je, že se dá použít jako baterka, což u xenonového nepřipadá v úvahu – musí se „předehřát“ a bleskne pouze velice krátce

Další odpovědi
dj.david1234

Diody se údajně rychle zahřívají… ale osobně jsem u mobilu Nokia 5800 toto zahřátí nezaregistroval..