_136

Je Facebook virtuální zlo?

Nejlepší odpověď
Emefej

FB za nic nemůže, to jen někteří lidé se chovají jako hovada.

Další odpovědi
Rokio

Není. Je to pouze nástroj, který může být použit k dobru, či ke zlu.

Ametyst

Vzhledem k tomu, že ho ovládají technokrati v Silicon Valley zcela nedemokraticky, protože zničili a ničí jakoukoliv konkurenci, je na pováženou tam být. Zde beseda v poslanecké sněmovně o potlačování svobody slova: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6eiVou98BWQ

tvaruzekcz

Ano a proto ho už nepoužívám. Za mě Facebook vyvolává negativní pocity, lidé se na něm přetvařují, celé je to iluze a vymyšlený svět.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.