Peter Kus

Je dovoz aut ze zahraničí bezpečný?

Nejlepší odpověď
anonym

Myslíš koupit si ojeté auto ze zahraničí? Ne, není bezpečný, protože haj*li jsou všude stejný.

Další odpovědi
Drap

Pokud jedeš opatrně a dbáš předpisů, tak bezpečný je.

nosahosa

Lidé dokáží ze dvou nabouraných aut dát dohromady jedno „funkční“ a že 60% vozů ze zahraničí má stočené kilometry také není žádná novinka, proto vždy při koupi takového vozu měj sebou automechanika (kamaráda/známého) a vždy si nech prověřit VIN kód. (Pokud se ti nezadají kilometry dá se to poznat i opotřebením ale je to riskantní.)

Šidlo

nie, ani zo západu

lexx

není