Kozub

Je dobrý odtučněný tvaroh mezi 8–9 hodinou večer ?

Když jdu cvičit do posilovny mezi 3–6 hodinou odpoledne, poté si dám protein, tak je vhodné si dát večer hodinku, či dvě před spaním odtučněný tvaroh ?? výživa pro svaly i zlepšení spalovaní přes noc ?

Odpovědi
Emefej

Odtučnění tvaroh je zcela bez chuti, drhne v krku a není dobrý v žádnou hodinu.

marci1

Ano, je. Ve večerních hodinách je vhodné jíst jen bílkoviny.

Tyler Durden

Je, já to alespoň tak dělám. Pokud ti to nevadí při usínání, tak můžeš i půl hodiny před spaním – ale to taky zaleží, jak má jídlo /proteiny/ rozložený časově. Jinak pro oživení můžeš někdy tvaroh prohodit se speciálním proteinákem obsahujicí kasein určeným přímo na noc – ma je v nabídce vetšina větších výrobců sportovní výživy. Jinak nezapomeň dodržovat pitný režim nejen pro lepší trávení těžko stravitelného tvarohu. Mimochodem, doufam, že neposiluješ tři hodiny v kuse, ale že se jednalo o rozmezi, kdy asi tak chodiš do posilky.

Lamalam

Neni dobrý, mě nechutná ani ráno.