nikole

Je dobrý aktovko-batoh?

Je to jen marketingový tah nebo tyto školní brašny jsou pro děti opravdu vhodnější?

Nejlepší odpověď
marci1

Myslím, že aktovko-batoh je vhodná kombinace.Když dítě otevře aktovko-batoh má ihned přehled o umístění pomůcek v aktovce. V batohu by musel prohledávat všechny „kapsy“. 🙂

Další odpovědi
anonym

Brašny na záda jsou opravdu vhodnější, než jen na rameno – nedochází k takové deformaci páteře.
Ale – musí to být kvalitní ´batoh´ – spíše vybírej podle kvalit batohu, než školní brašny – vyztužená a odvětrávaná ´záda´, kvalitní popruhy (nesmí se kroutit…) – to, jestli má ´158´ kapes a ´držáky´ na tužky není pro nošení vůbec důležité.
Jako další hledisko zohledni viditelnost batohu (barva, reflexní prvky)…

Klarka.V

Řekla bych, že nejvhodnější jsou prostě batohy a aktovky na záda a čím přehlednější, tím lepší… tady jsem našla článek o tom, jak vybírat tašku do školy… třeba to pomůže :) http://www.su­permamina.cz/clan­ky/skola/jak-spravne-vybrat-skolni-aktovku-ci-batoh/

osmanek

Jak je psáno, uspořádání je velice důležité i konstrukce.
Mohlo by pomoct: http://www.skol­nibrasny.cz/ak­tualita.php?id=15273