Elaela

Je dnes možné posílat SMS z počítače zdarma, nebo za velmi výhodnou cenu?

Každý nepoužívá různé komunikátory fungující na chytrých mobilech ani chytrý mobil, a tak hledám zda je dnes možné posílat SMS z počítače zdarma, nebo za velmi výhodnou cenu.
Děkuji

Odpovědi
anonym

ony pouze ty komunikátory které využívají datové připojení dávají šanci komunikovat výrazně levněji. U žádného datového připojení se toti nemůže stát že byste jinak platili za mizerných 160 bajtů korunu či více 🙂 Proto zrovna ty komunikátory na chytrých mobilech jsou nejlepší možné řešení a také nejlevnější.

Všichni naši operátoři zrušili volně dostupné internetové sms brány které umožňovaly kdysi posílání sms komukoliv zdarma. Ta doba je pryč a od operátorů nelze očekávat že se změní a toto své rozhodnutí ještě přehodnotí.

Bez chytrého telefonu ale mnoho možností nemáte, jste naplno odkázána na zlovůli a nevůli operátra nabídnout vám výhodnější cenu za sms, ten však rozhodně neposkytne slevu zadarmo s tím počítejte a bude po vás chtít abyste se upsala na roky a platila několik set měsíčně. Možná by bylo rozumnější koupit si za tisícovku nějaký ten bazarový smartphone, pokud skutečně chcete psát zprávy levně nebo dokonce zdarma.

elkon

Ano, např zde, ale možností je víc.
https://conmet­.cz/podpora_po­pisy/posilani_sms­.html

Edison

Mimochodem… milionkrát zde omílaná otázka. Ale to by jeden musel HLEDAT, což vyžaduje ÚSILÍ a PŘEMÝŠLENÍ. Tak proč si nenechat nastrkat informace pod nos, žejo…

Pepa25

Např. web níže umožňuje spolehlivě posílas SMS z PC do všech sítí s za 0,75 Kč / SMS.

Zdroj: https://www.sms-sluzba.cz/

anonym

elkon: connection meter už dávno nefunguje tenhle program co vznikl k monitorování doby připojení k dial up internetu už má dávno své nejlepší roky za sebou, dnes už ho nejde použít ano k tomu posílání sms. Nechápu proč to má ještě aktivní web stránky asi jen z nostalgie.