Je čeština nejlepší jazyk na neplánované komolení slov, dělání chyb, omylů a různých anomálií v gramatice?

Nebo je na to lepší třeba čínštína?

Ještě, že umím dobře anglicky. Im really good in English you know? Very very good. You can ask me in section under this question in English. ;) Go ahead. Anything. Im ready for English. ;D

Odpovědi
Kepler

Má na to nejlepší potenciál, či potencionál,
značné množství diakritiky a málo kritiky.
Někdy zavřený, jak o svátcích koloniál,
jindy otevřený jak brambůrek pytlíky.

Jazyk český přebohatý jest, číst zdejší blitky je jedna z cest.

zjentek

Pro mě je nejlepší já jinej neznám!

Am ryly gut in Éngliš tů, bat maj anádr words box insajd maj hed is empty náu.