gulag

Je cernochum vetsi teplo nez belochum ?

Protoze cerna pritahuje slunce…

Odpovědi
Kikiiiiiiis

Mýslím že černoši jsou na teplo víc zvyklí takže už jím takové teplo není :))

Löwe

Přesně naopak… A navíc nechodí nazí… :)

mosoj

Černá více vyzařuje teplo než bílá. Proto jsou třeba chladiče polovodičů černé.
Nicméně černá barva pokožky je hlavně na ochranu před UV zářením. Příroda není blbá a proto ti po opalování pokožka tmavne a když ztmavne již se nespálíš. Lidé v saharských zemí jsou na teplo zvyklý.

kelley

Jedna moje kamarádka černoška furt nadává, že je jí tady zima 🙂