Shady

Je celý vesmír jen molekula kyslíku v těle nějaké mourovaté kočky?

Nejlepší odpověď
Reezo

nevím

Víš ono existuje tolik teorií, že lidé nevědí k jaké se přiklonit. Teoreticky je možné všechno. Když jsem se koukal na nějaké vesmírné video, které se oddalovalo od naší země, až jsme viděli soustavu, pak postupně celou galaxii pak jsem viděl stovky galaxií no a nakonec se to vzdálilo tak daleko, že ty galaxie vypadali z té dálky jako slunce (svíticí koule). Jinak já osobně bych nechtěl být součást většího organismu, ale bůhví jaké věci na nás čekají ve vesmíru. Také mě zaujala teorie, že každý vnímá realitu trošku jinak. Ačkoliv jsme všichni ve stejné realitě, tak každý člověk nemá stejné vnímání reality.

Další odpovědi
Bercou

ano, zajisté

Human

v žádném případě ne

Quimby

v žádném případě ne

Protože kyslík se neskládá z vesmíru, ale z jednotlivých čás­tic

Rocker

v žádném případě ne

zjentek

nevím

takhle nevím, ale uměl bych na tu anketu odpovědět, kdyby zněla:

  1. je to nemožné
  2. není to nemožné

MonkeyKing

v žádném případě ne

Doplňuji:
V hinduismu jsme jen smyšlení v hlavě boha Višnua, kterému masíruje nohy bohyně Lakšmí a společně plují nam oři nekonečna : )) To je hezčí :)

Ozzy21

v žádném případě ne

Kelt

v žádném případě ne

V žádném případě ne, a pokud jsi takto definoval otázku, mohu mít já stejnou představu o Tobě. Nemohu, ji ale napsat. Ale jsi originální. To by mne nenapadlo.

fcoop

Vivat Chocholoušek.

dudu

Takto formulovaný dotaz je nesmysl, jako laický příměr snad může být použit.